ROCK AND ROLL OR DIE!

HENTAI CORPORATION

je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. 

Zkrácená verze pro metaláky:
Hentai ti natrhnou prdel, vosolej žalud a pocákaj ksicht tvojí bábě! 

PLEXIS

pražská punková sebranka okolo Petra Hoška, notorického vymetače večírků, založená v roce 1984. Stálice festivalových a klubových pódií, na kontě má x řadových alb - Půlnoční rebel (1990), White Killer (1991), III (1993), To (1998), Už mi to kroutí nohy (2000), Vohul to! (2011) + výběrovku Best of 25 let 1984-2009 (2009), Kašpar v nesnázích (2017).

 

SUPERTESLA

je heartland-punková kapela, poskládaná ze čtyř kamarádů, kteří prošli kapelami Black Burley, Bombs from heaven, ŇuŇu, Boy, Shipwreck, Reverends a The Fialky. A poprvé se představí v Jeseníku. Tož brňáci pome.

MANIAC

přiveze z Prahy do Jeseníku Lollipop-punk. Kapela vznikla v roce 2011 a dávají důraz na vtipné texty, kvalitní melodie, kontakt s publikem a profesionální živá vystoupení.

REVOCK

parta tří krásných kluků ze Žďáru nad Sázavou, kteří si jednou řekli, že nebudou dělat hudbu jen tak v pokojíčku a rozhodli se dát dohromady skupinu! Těšte se na jejich punk-rock.

REAL DEAL

Hardcore rapové uskupení z Jeseníku s energickým frontmanem Vencou, který si rád zaskáče nejen na pódiu.

DOBROVOLNÁ DEVIACE

Punkrock, punkrock a opět punkrock, to je našláplá skupinka kluků ze Šternberka.

SOS ACOUSTIC STAGE 

COMAR IN THE CUBE

Honza Comar Ražnok a jeho autorská tvorba v kostce... akustická divočina, syrová lyrika i punková komika. Písně ze šuplíku i z předešlých hudebních projektů (např. Tropická Agnes, Prestige Beat), inspirované kytarovou muzikou (Priessnitz, Nirvana aj.), očesané na akustickou kytaru, s hosty na cajon (Vítek Kurečka) a piáno.

ELEKTRO STAGE

DJ P.S.

Jesenická star a jeho house, tech house, techno, progressive house.

TomPar & neo Beck

Dvojice zaměřená na současnou Elektronickou hudbu. Jejich žánry jsou electro house, Bass house, progressive house, Future house, Deep house, Big room, Trap, Hardstyle, Psy Trance, Future Bass 

 

DJ FLY.COM 

Se svými vinyly začal již v roce 2002 v Ostravě. Za posledních 16 let hraní se stal mashupovým univerzálem, který ve svých setech kombinuje všechny hudební styly od 65 po 199 BPM a publiku tak nabízí možnost různých kombinací stylů od raggajungle/raggacore/dnb/breakz/2 step/funky/oldschool nebo i garage, funky či bass music. V posledních letech si našel i velkou zálibu v tech-house, house a stále oblíbenějším glitch-hopu, který dokonale kombinuje velkou část výše uvedených stylů elektronické hudby.

DJ TOMMY RICH

Jesenická stálice se styly Techno, Acid Techno, Techhouse, Minimal techno, Deep House, house nesmí na této akce chybět.

DJ H4N3S

Drum&Basse z Jeseníku.