ROCK AND ROLL OR DIE!

HENTAI CORPORATION

je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. 

Zkrácená verze pro metaláky:
Hentai ti natrhnou prdel, vosolej žalud a pocákaj ksicht tvojí bábě! 

PLEXIS

pražská punková sebranka okolo Petra Hoška, notorického vymetače večírků, založená v roce 1984. Stálice festivalových a klubových pódií, na kontě má x řadových alb - Půlnoční rebel (1990), White Killer (1991), III (1993), To (1998), Už mi to kroutí nohy (2000), Vohul to! (2011) + výběrovku Best of 25 let 1984-2009 (2009), Kašpar v nesnázích (2017).

MUGSHOT MIC.

Toto uskupení kolem persony Syco Mike, bývalého zpěváka Pipes and Pints přijede až z Kalifornie na jediný koncert v České republice a tím bude ten na SOS festivalu.

 

PROTI SMĚRU

Rodné město Opava, styl Streetpunk - Oi! - PunkRock, založení 2001. Už jen podle těchto indícií je zřejmé o jakou kapelu se jedná. Po pauze se kluci dali znovu dohromady a nám je ctí, že zahrají u nás na SOS festivalu v Jeseníku.

REAL DEAL

Hardcore rapové uskupení z Jeseníku s energickým frontmanem Vencou, který si rád zaskáče nejen na pódiu.

DOBROVOLNÁ DEVIACE

Punkrock, punkrock a opět punkrock, to je našláplá skupinka kluků ze Šternberka.

ELEKTRO STAGE

DJ P.S.

Jesenická star a jeho house, tech house, techno, progressive house.

DJ FLY.COM 

Se svými vinyly začal již v roce 2002 v Ostravě. Za posledních 16 let hraní se stal mashupovým univerzálem, který ve svých setech kombinuje všechny hudební styly od 65 po 199 BPM a publiku tak nabízí možnost různých kombinací stylů od raggajungle/raggacore/dnb/breakz/2 step/funky/oldschool nebo i garage, funky či bass music. V posledních letech si našel i velkou zálibu v tech-house, house a stále oblíbenějším glitch-hopu, který dokonale kombinuje velkou část výše uvedených stylů elektronické hudby.

DJ TOMMY RICH

Jesenická stálice se styly Techno, Acid Techno, Techhouse, Minimal techno, Deep House, house nesmí na této akce chybět.