Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Kapely / Dj's

ZÁVIŠ

Znojemský rodák i patriot, ale dlouho už cestovatel, který s kytarou přes rameno křižuje země české i blízkou cizinu.  Často je oslovován a považován za knížete pornofolku.
Muzicíroval od dětských let, vystřídal mnoho zaměstnání, s koncem devadesátých let se začal koncertování věnovat naplno. Bývá občas vytrženě charakterizován podle neakademického slovníku svých textů, ale ten u něj není samoúčelnou snahou o humor či strojené drsňáctví, nýbrž tvůrčím prostředkem, s nímž umí zacházet a pod jehož tenkou slupkou nacházíme cit a obsah. Sám se občas označuje za lidového umělce, ale nacházíme ho kdesi na opačném pólu než duševní slepotou živený lidový bulvár — ba tam, kde moudrost a kulturní rozhled je podmínkou sine qua non. [J.M]

DEGRADACE

Kapela vznikla už v roce 1999, název DEGRADACE však nosí až od roku 2001. První sestavu tvořili Rudee (basa) Sidney (kytara) a Tommy Heroin (bicí), ke kterým se připojil Zvíře (zpěv). V této sestavě odehráli pár koncertů v Ostravě, Havířově a okolí (1. vystoupení se konalo 13. listopadu ‘99 v havířovském klubu Lakomec). Na jaře 2002 kapela nahrává ve Frýdlantu své první DEMO CD. O rok později ve studiu Rampa v Jablonci nad Nisou natáčí CD Punk’n’roll a vyráží na polské miniturné s kapelou Skampararas, v roce 2007 vzniká album My Love My Grave. Tommy Heroin poté definitivně končí s bicíma a ujímá se postu kytaristy, kdy za bicí usedá Mishel. Začátkem roku 2008 kapela připravuje materiál na desku Atomic Boogie.

Na začátku roku 2011 nečekaně opouští kapelu Sid, který se vydal svou vlastní cestou. DEGRADACE jede ale dál, mikrofonu se ujímá Rudee. V lednu 2012 vychází očekávané 12ti písňové split CD DEGRADACE vs. KAKTUS, které se křtí jak v Ostravě, tak Bratislavě.

Plni energie a nápadů se vrací brzy do studia a pokládají základy pro první dlouhohrající počin v nové sestavě Heroes are dead z roku 2013. Ke skladbě Horrorshow je natočen videoklip, jehož režisérem a tvůrcem je Pode. Ten od začátku roku nahradil odchozího Mishela na bicí. V kapele strávil tři roky a stihl s ní natočit zatím poslední řadovou desku B-Side Blues, která v březnu 2016 vychází na vinylu u PHR records. 

V září 2017 kapela natáčí ve studiu 3 nové skladby. Ty se stávají součástí výběru tvorby Degradace z let 1999-2017, který vychází 21. října, u příležitosti 18. narozenin kapely. Na konci roku opouští kapelu kytarista Blinky, kterého nahrazuje skotský rodák Alec Munro. V roce 2018, již s Alecem na palubě nahrává Degradace anglickou verzi skladby Žízeň pod názvem So Thirsty. Ke skladbě je natočen videoklip (v režii Blinkyho).

No a letos slaví 20. výročí. Nenech si ujít tuto punk´n´rollovou legendu.

BIKKINY SHOP

Česká nu-metal-core kapela, která je na scéně již od roku 1998. Od svého vzniku se kapela vyvinula z post-hardcore, přes nu-metal na dnešní crossover-core. Letos vydali třetí desku, s níž sklízí úspěch nejen v médiích.

WAROVÁNÍ

Mladá, tří členná kapela z Hronova. Styl se dá zaškatulkovat jako pop - punk - rock.
Kapelu kluci založili v roce 2014, tehdy ještě základní školou povinní. Ze začátku zkoušeli pod pracovním názvem ZŠVP, který BYL pro negativní ohlas v dubnu 2015 změnen na Warování. Kapela hraje výhradně svoji tvorbu s českými texty. V červnu 2016 vydává kapela Warování svůj první videoklip k písni "Máte ji hezkou" a v říjnu 2016 vypouští do světa druhý singl s názvem "Adéla". 

THE SLOBS

kapela vznikla v jednom útulném kutlochu, v jasném srdci Olomouce. Stylově poměrně těžko definovatelná, v základu punk rock, míchaný s prvky popu, folku, až heavy metalu.
Milujeme ženský hlas, tato kapela vás dostane stejně jako nás. Těšíme se.


SUPYY ČASU

Kapela vznikla celkem spontánně z nedostatku volného času. Společně se hledali tak dlouho,až na sebe zbyli !!! Těšíme se na šumperský punk-rock.

 

SOS ACOUSTIC STAGE

FAKE YOUR DESTINY

jistě znáte pod starým názvem Shit Drive. Parta kluků z Jeseníku, kteří si zahráli i na legendárním Mighty Sounds. Jejich hudba obsahuje prvky alternativy, punk-rocku i grunge a letos vystoupí na naší acoustic stage.

SHARD

Mladý rapper z Jeseníku, který si jde za svými sny a snaží se pro ně dělat vše. Hudbě se věnuje už od útlého věku, kdy v osmi letech začal hrát na klavír. Později si ovšem vybral odlišnou cestu a teď dělá zejména Rap/Hip-Hop. Kromě hudby se zajímá také o foto/video tvorbu, nebo grafiku. Těšte se na kratší pop-rapovou show, kterou si ale zaručeně užijete!

 

 

 

ELEKTRO STAGE

JAKS WILSON

DJ,Music Producer - Melbourne Bounce, Progressive House, Big Room, Future Bass.

DJ FLY.COM 

Se svými vinyly začal již v roce 2002 v Ostravě. Za posledních 16 let hraní se stal mashupovým univerzálem, který ve svých setech kombinuje všechny hudební styly od 65 po 199 BPM a publiku tak nabízí možnost různých kombinací stylů od raggajungle/raggacore/dnb/breakz/2 step/funky/oldschool nebo i garage, funky či bass music. V posledních letech si našel i velkou zálibu v tech-house, house a stále oblíbenějším glitch-hopu, který dokonale kombinuje velkou část výše uvedených stylů elektronické hudby.